
Wholesale Necklace Stainless Steel Copper Geometric Cartoon Pink Stars And Moon Full Diamond Light Luxury Elegant Gorgeous Unisex Allmatch Clavicle Chain
Wholesale Necklace Stainless Steel Copper Geometric Cartoon Pink Stars And Moon Full Diamond Light Luxury Elegant Gorgeous Unisex Allmatch Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Necklace Stainless Steel Copper Geometric Cartoon Pink Stars And Moon Full Diamond Light Luxury Elegant Gorgeous Unisex Allmatch Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |























