
Wholesale Necklace Stainless Steel Copper Geometric Specialshaped Pearl Shell Luxury Elegant Gorgeous Full Diamond Unisex Clavicle Chain
Wholesale Necklace Stainless Steel Copper Geometric Specialshaped Pearl Shell Luxury Elegant Gorgeous Full Diamond Unisex Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Necklace Stainless Steel Copper Geometric Specialshaped Pearl Shell Luxury Elegant Gorgeous Full Diamond Unisex Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |





















