
Wholesale Necklace Stainless Steel Geometric Cuboid Stereo Electroplating Cross Chain Pendant
Wholesale Necklace Stainless Steel Geometric Cuboid Stereo Electroplating Cross Chain Pendant
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images







Wholesale Necklace Stainless Steel Geometric Cuboid Stereo Electroplating Cross Chain Pendant
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |























