
Wholesale Necklace Stainless Steel Light Luxury Heart Shape Butterfly Pendant Water Wave Chain Electroplated
Wholesale Necklace Stainless Steel Light Luxury Heart Shape Butterfly Pendant Water Wave Chain Electroplated
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 5g |
More Images








Wholesale Necklace Stainless Steel Light Luxury Heart Shape Butterfly Pendant Water Wave Chain Electroplated
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Animal |
| Weight | 5g |























