
Wholesale Necklace 316L Stainless Steel Natural Stone Irregular Geometric Electroplating For Women
Wholesale Necklace 316L Stainless Steel Natural Stone Irregular Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $2.80
-65%$2.80
$0.98More Images










Wholesale Necklace 316L Stainless Steel Natural Stone Irregular Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























