
Wholesale Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Fourleaf Clover Shell Letter Pendant Snake Bone Chain Electroplating Women's Style
Wholesale Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Fourleaf Clover Shell Letter Pendant Snake Bone Chain Electroplating Women's Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Women's Style |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $3.32
-65%$3.32
$1.16More Images






























Wholesale Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Fourleaf Clover Shell Letter Pendant Snake Bone Chain Electroplating Women's Style
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Women's Style |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Women's Style |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























