
Wholesale Necklace Stainless Steel Titanium Steel Snake Bone Chain Geometric Pattern Electroplating Retro Design Unisex
Wholesale Necklace Stainless Steel Titanium Steel Snake Bone Chain Geometric Pattern Electroplating Retro Design Unisex
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
More Images






Wholesale Necklace Stainless Steel Titanium Steel Snake Bone Chain Geometric Pattern Electroplating Retro Design Unisex
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Plant Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















