
Wholesale Necklace Sweet Cool Style Lace And Glass Heart Shaped Pendant Electroplated Clavicle Chain For Women
Wholesale Necklace Sweet Cool Style Lace And Glass Heart Shaped Pendant Electroplated Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Lace+Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images




Wholesale Necklace Sweet Cool Style Lace And Glass Heart Shaped Pendant Electroplated Clavicle Chain For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Lace+Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Lace+Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Organic Glass |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























