
Wholesale Necklace Titanium Steel Copper Geometric Mermaid Moon Light Luxury Elegant Gorgeous Unisex Allmatch Clavicle Chain
Wholesale Necklace Titanium Steel Copper Geometric Mermaid Moon Light Luxury Elegant Gorgeous Unisex Allmatch Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
More Images





Wholesale Necklace Titanium Steel Copper Geometric Mermaid Moon Light Luxury Elegant Gorgeous Unisex Allmatch Clavicle Chain
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |























