
Wholesale Necklace Titanium Steel Heart Gold Inlaid Hiphop Ins Style Water Wave Chain For Women
Wholesale Necklace Titanium Steel Heart Gold Inlaid Hiphop Ins Style Water Wave Chain For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Ethnic,National Style |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 10g |
Original: $4.48
-65%$4.48
$1.57More Images




Wholesale Necklace Titanium Steel Heart Gold Inlaid Hiphop Ins Style Water Wave Chain For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Ethnic,National Style |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Ethnic,National Style |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Gold Inlaid |
| Weight | 10g |























