
Wholesale Niche Geometric Electroplated Titanium Steel Finger Ring For Women And Unisex
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.24
-65%$1.24
$0.43More Images





Wholesale Niche Geometric Electroplated Titanium Steel Finger Ring For Women And Unisex
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























