
Wholesale Niche Simple Light Luxury Yellow Fashion Jewelry Copper Zircon Microinlaid Water Drop Ring
Wholesale Niche Simple Light Luxury Yellow Fashion Jewelry Copper Zircon Microinlaid Water Drop Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Niche,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.15
-65%$2.15
$0.75More Images




Wholesale Niche Simple Light Luxury Yellow Fashion Jewelry Copper Zircon Microinlaid Water Drop Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Niche,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Niche,Natural |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























