
Wholesale Nipple Ring Stainless Steel Round Zircon Geometric Diamond Women's Chest Piercing Jewelry
Wholesale Nipple Ring Stainless Steel Round Zircon Geometric Diamond Women's Chest Piercing Jewelry
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Quality Of Precious Metals | 316L |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.80
-65%$1.80
$0.63More Images






Wholesale Nipple Ring Stainless Steel Round Zircon Geometric Diamond Women's Chest Piercing Jewelry
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Quality Of Precious Metals | 316L |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Wedding,Tourism Memorial,Employee Benefits |
| Quality Of Precious Metals | 316L |
| Style | Women's |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























