
Wholesale Nose Ring G23 Titanium Geometric Style Set With Diamonds
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival |
| Precious Metal Quality | G23 Titanium |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Specification | 1.2X8mm |
| Style | Fashion |
| Weight | 10g |
Original: $2.40
-65%$2.40
$0.84More Images








Wholesale Nose Ring G23 Titanium Geometric Style Set With Diamonds
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival |
| Precious Metal Quality | G23 Titanium |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Specification | 1.2X8mm |
| Style | Fashion |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | G23 Titanium |
| Occasion | Wedding,Birthday,Travel Souvenir,Festival |
| Precious Metal Quality | G23 Titanium |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Specification | 1.2X8mm |
| Style | Fashion |
| Weight | 10g |























