
Wholesale Obsidian Titanium Steel Necklace Vintage Geometric Style Electroplated Ball Chain For Women
Wholesale Obsidian Titanium Steel Necklace Vintage Geometric Style Electroplated Ball Chain For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Obsidian |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Middle Ancient Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $3.64
-65%$3.64
$1.27More Images





Wholesale Obsidian Titanium Steel Necklace Vintage Geometric Style Electroplated Ball Chain For Women
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Obsidian |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Middle Ancient Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Obsidian |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Middle Ancient Style,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























