
Wholesale Ocean Style Animal Zodiac Alloy Earrings 14K Gold Plated For Women
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 9g |
Original: $1.42
-65%$1.42
$0.50More Images




Wholesale Ocean Style Animal Zodiac Alloy Earrings 14K Gold Plated For Women
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Animal |
| Weight | 9g |























