
Wholesale Pearl Clavicle Chain Necklace Women's Light Luxury Niche Design Copper Geometric Electroplating
Wholesale Pearl Clavicle Chain Necklace Women's Light Luxury Niche Design Copper Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images





Wholesale Pearl Clavicle Chain Necklace Women's Light Luxury Niche Design Copper Geometric Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























