
Wholesale Pendant Necklace Alloy Iron Chain Rhinestone Geometric Heart Shape Electroplating For Women
Wholesale Pendant Necklace Alloy Iron Chain Rhinestone Geometric Heart Shape Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Alloy+Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images





Wholesale Pendant Necklace Alloy Iron Chain Rhinestone Geometric Heart Shape Electroplating For Women
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Alloy+Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Alloy+Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























