
Wholesale Pendant Necklace Alloy Starshaped Rope Women's Vacation Style Dripping Oil
| Chain Style | Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Star |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 37g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images










Wholesale Pendant Necklace Alloy Starshaped Rope Women's Vacation Style Dripping Oil
| Chain Style | Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Star |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 37g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Rope |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Star |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 37g |























