
Wholesale Pendant Necklace Copper Alloy Drop Shape Electroplating Female Minimalist Clavicle Chain Accessories
Wholesale Pendant Necklace Copper Alloy Drop Shape Electroplating Female Minimalist Clavicle Chain Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Minimalist |
| Weight | 3g |
More Images





Wholesale Pendant Necklace Copper Alloy Drop Shape Electroplating Female Minimalist Clavicle Chain Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Minimalist |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Minimalist |
| Weight | 3g |























