
Wholesale Pendant Necklace Copper Alloy Geometric Brown Tiger Eye Stone Electroplating Clavicle Chain For Women Retro High Sense
Wholesale Pendant Necklace Copper Alloy Geometric Brown Tiger Eye Stone Electroplating Clavicle Chain For Women Retro High Sense
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Advanced Sense,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images




Wholesale Pendant Necklace Copper Alloy Geometric Brown Tiger Eye Stone Electroplating Clavicle Chain For Women Retro High Sense
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Advanced Sense,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Advanced Sense,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 41g |























