
Wholesale Pendant Necklace For Women Copper Titanium Steel Moon Shape With Diamonds Electroplating Jewelry
Wholesale Pendant Necklace For Women Copper Titanium Steel Moon Shape With Diamonds Electroplating Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $1.81
-65%$1.81
$0.63More Images






Wholesale Pendant Necklace For Women Copper Titanium Steel Moon Shape With Diamonds Electroplating Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























