
Wholesale Pendant Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Heart Shape Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Imitation Pearl+Copper Chain+Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images






Wholesale Pendant Necklace Imitation Pearl Alloy Geometric Heart Shape Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Imitation Pearl+Copper Chain+Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Imitation Pearl+Copper Chain+Alloy |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Baroque,Shape,Pattern |
| Weight | 35g |























