
Wholesale Pendant Necklace Imitation Pearl Flower Handmade
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Cbb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Versatile,Plants Flowers |
| Weight | 68g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images






Wholesale Pendant Necklace Imitation Pearl Flower Handmade
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Cbb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Versatile,Plants Flowers |
| Weight | 68g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Cbb |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Flower |
| Style | Versatile,Plants Flowers |
| Weight | 68g |























