
Wholesale Pendant Necklace Retro Metal Geometric Sunflower Face Alloy Iron Chain Electroplating For Women
Wholesale Pendant Necklace Retro Metal Geometric Sunflower Face Alloy Iron Chain Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 41g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images





Wholesale Pendant Necklace Retro Metal Geometric Sunflower Face Alloy Iron Chain Electroplating For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 41g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain + Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 41g |























