
Wholesale Pendant Necklace Stainless Steel Handmade Geometric Starfish Turtle Love Summer Clavicle Chain
Wholesale Pendant Necklace Stainless Steel Handmade Geometric Starfish Turtle Love Summer Clavicle Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images





























Wholesale Pendant Necklace Stainless Steel Handmade Geometric Starfish Turtle Love Summer Clavicle Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























