
Wholesale Pendant Necklace 316L Stainless Steel Square Letter Electroplated Unisex
| Chain Style | O-Type Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $2.29
-65%$2.29
$0.80More Images





























Wholesale Pendant Necklace 316L Stainless Steel Square Letter Electroplated Unisex
| Chain Style | O-Type Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Type Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























