
Wholesale Pendant Necklace Titanium Steel Geometric Electroplated Welded Twocolor Simple Unisex
Wholesale Pendant Necklace Titanium Steel Geometric Electroplated Welded Twocolor Simple Unisex
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images







Wholesale Pendant Necklace Titanium Steel Geometric Electroplated Welded Twocolor Simple Unisex
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 16g |























