
Wholesale Piercing Ear Studs Stainless Steel Insects Pattern Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Housewarming |
| Specifications | 1.2X 8Mm (Pin) |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $2.20
-65%$2.20
$0.77More Images


















Wholesale Piercing Ear Studs Stainless Steel Insects Pattern Electroplated
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Housewarming |
| Specifications | 1.2X 8Mm (Pin) |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Wedding,Birthday,Tourism Memorial,Festival,Housewarming |
| Specifications | 1.2X 8Mm (Pin) |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Insects |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























