
Wholesale Plastic Men's And Women's Quartz Watches With Round Dial And Stainless Steel Buckle For Exercise Style
Wholesale Plastic Men's And Women's Quartz Watches With Round Dial And Stainless Steel Buckle For Exercise Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General Purpose |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Exercise |
| Weight | 94g |
Original: $4.08
-65%$4.08
$1.43More Images






















Wholesale Plastic Men's And Women's Quartz Watches With Round Dial And Stainless Steel Buckle For Exercise Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General Purpose |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Exercise |
| Weight | 94g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 51Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General Purpose |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Plastic |
| Style | Exercise |
| Weight | 94g |





















