
Wholesale Pocket Watch Women's Alloy Case Stainless Steel Strap Triangle Medical Style Quartz
Wholesale Pocket Watch Women's Alloy Case Stainless Steel Strap Triangle Medical Style Quartz
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Triangle |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Medical |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 300g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images











Wholesale Pocket Watch Women's Alloy Case Stainless Steel Strap Triangle Medical Style Quartz
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Triangle |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Medical |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 300g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Triangle |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Adult |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Medical |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 300g |





















