
Wholesale Pointer Gear Dial Pen Watch Alloy And Stainless Steel Material Round Dial Sport Style Horseshoe Buckle For Men
Wholesale Pointer Gear Dial Pen Watch Alloy And Stainless Steel Material Round Dial Sport Style Horseshoe Buckle For Men
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 235g |
Original: $13.36
-65%$13.36
$4.68More Images



Wholesale Pointer Gear Dial Pen Watch Alloy And Stainless Steel Material Round Dial Sport Style Horseshoe Buckle For Men
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 235g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Horseshoe Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Ordinary Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Sport |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 235g |





















