
Wholesale Polishing Star Shape Titanium Steel Stainless Steel Twist Chain Pendant Necklace For Unisex
Wholesale Polishing Star Shape Titanium Steel Stainless Steel Twist Chain Pendant Necklace For Unisex
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 35g |
Original: $4.32
-65%$4.32
$1.51More Images





Wholesale Polishing Star Shape Titanium Steel Stainless Steel Twist Chain Pendant Necklace For Unisex
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 35g |





















