
Wholesale Punk Metal Heartshaped Geometric Pendant Necklace With Alloy Pendant And Iron Copperclad Chain Electroplated
Wholesale Punk Metal Heartshaped Geometric Pendant Necklace With Alloy Pendant And Iron Copperclad Chain Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Alloy+Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 47g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images





Wholesale Punk Metal Heartshaped Geometric Pendant Necklace With Alloy Pendant And Iron Copperclad Chain Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Alloy+Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 47g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain+Copper-Clad Iron Chain+Alloy+Ccb |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Style | Vintage,Shape,Pattern |
| Weight | 47g |























