
Wholesale Quartz Watch Alloy Alloy And Stainless Steel Material Round Shape Fashionable Men's Business Watch
Wholesale Quartz Watch Alloy Alloy And Stainless Steel Material Round Shape Fashionable Men's Business Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 109g |
Original: $16.54
-65%$16.54
$5.79More Images













Wholesale Quartz Watch Alloy Alloy And Stainless Steel Material Round Shape Fashionable Men's Business Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 109g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Folding Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 46Mm Height 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Tempered Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 109g |





















