
Wholesale Quartz Watch With Large Dial Round Shape Full Diamond Sparkling Stainless Steel Belt And Calendar Function
Wholesale Quartz Watch With Large Dial Round Shape Full Diamond Sparkling Stainless Steel Belt And Calendar Function
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Weight | 157g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images























Wholesale Quartz Watch With Large Dial Round Shape Full Diamond Sparkling Stainless Steel Belt And Calendar Function
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Weight | 157g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Weight | 157g |





















