
Wholesale Resin Geometric Pendant Necklace Handmade
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images








Wholesale Resin Geometric Pendant Necklace Handmade
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Resin |
| Processing Technique | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Unique,Shape,Pattern |
| Weight | 19g |























