
Wholesale Retro Cross Crown Roman Numerals Goldplated Stainless Steel Jewelry Set For Women
Wholesale Retro Cross Crown Roman Numerals Goldplated Stainless Steel Jewelry Set For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $5.69
-65%$5.69
$1.99More Images




Wholesale Retro Cross Crown Roman Numerals Goldplated Stainless Steel Jewelry Set For Women
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |





















