🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Retro Electroplated Heart Shape Titanium Steel Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Artistic Retro |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Select Color
Select Spec
From $0.56
Original: $1.61
-65%Wholesale Retro Electroplated Heart Shape Titanium Steel Ring For Women—
$1.61
$0.56More Images






Wholesale Retro Electroplated Heart Shape Titanium Steel Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Artistic Retro |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Artistic Retro |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























