
Wholesale Retro Emerald Zircon Cz Geometric Stainless Steel Electroplated Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | Free Size |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images










Wholesale Retro Emerald Zircon Cz Geometric Stainless Steel Electroplated Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | Free Size |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Processing Technology | Electroplating |
| Size | Free Size |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 5g |





















