
Wholesale Retro Floral Stainless Steel 18K Gold Plated Lucky Clover Bracelet For Men And Women
Wholesale Retro Floral Stainless Steel 18K Gold Plated Lucky Clover Bracelet For Men And Women
| Gender | 男女通用,女式 |
|---|---|
| Occasion | 文艺复古,展销会 |
| Pattern | 花朵,花卉 |
| Style | 复古,植物花卉 |
| 处理工艺 | 真金电镀 |
| 材质 | 不锈钢 |
| 样式 | 男女通用 |
| 造型 | 花卉 |
| 风格 | 复古 |
| Weight | 10g |
Original: $2.21
-65%$2.21
$0.77More Images



























Wholesale Retro Floral Stainless Steel 18K Gold Plated Lucky Clover Bracelet For Men And Women
| Gender | 男女通用,女式 |
|---|---|
| Occasion | 文艺复古,展销会 |
| Pattern | 花朵,花卉 |
| Style | 复古,植物花卉 |
| 处理工艺 | 真金电镀 |
| 材质 | 不锈钢 |
| 样式 | 男女通用 |
| 造型 | 花卉 |
| 风格 | 复古 |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | 男女通用,女式 |
|---|---|
| Occasion | 文艺复古,展销会 |
| Pattern | 花朵,花卉 |
| Style | 复古,植物花卉 |
| 处理工艺 | 真金电镀 |
| 材质 | 不锈钢 |
| 样式 | 男女通用 |
| 造型 | 花卉 |
| 风格 | 复古 |
| Weight | 10g |





















