
Wholesale Retro Geometric Asymmetrical Round Coin Pendant Necklace For Women Titanium Steel Electroplated
Wholesale Retro Geometric Asymmetrical Round Coin Pendant Necklace For Women Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $2.48
-65%$2.48
$0.87More Images








Wholesale Retro Geometric Asymmetrical Round Coin Pendant Necklace For Women Titanium Steel Electroplated
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Box Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























