
Wholesale Retro Geometric Natural Pearl Sunflower Brooch With Electroplating
| Function | Multi-Function |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $11.74
-65%$11.74
$4.11More Images





Wholesale Retro Geometric Natural Pearl Sunflower Brooch With Electroplating
| Function | Multi-Function |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Function | Multi-Function |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























