
Wholesale Retro Geometric Stainless Steel Zircon Ring Electroplating Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Precious Metal Quality | Standard |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro |
| Weight | 100g |
Original: $6.81
-65%$6.81
$2.38More Images








Wholesale Retro Geometric Stainless Steel Zircon Ring Electroplating Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Precious Metal Quality | Standard |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Wedding,Birthday,Festival,Employee Benefits,Anniversary Celebration |
| Precious Metal Quality | Standard |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro |
| Weight | 100g |























