🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Retro Geometric Ushaped Copper Boots Pendant Necklace With Real Gold Plated Color Preservation For Unisex
Wholesale Retro Geometric Ushaped Copper Boots Pendant Necklace With Real Gold Plated Color Preservation For Unisex
| Gender | Hat,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Select Color
From $0.51
Original: $1.46
-65%Wholesale Retro Geometric Ushaped Copper Boots Pendant Necklace With Real Gold Plated Color Preservation For Unisex—
$1.46
$0.51More Images






Wholesale Retro Geometric Ushaped Copper Boots Pendant Necklace With Real Gold Plated Color Preservation For Unisex
| Gender | Hat,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Hat,Unisex |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Artistic Retro |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Style | Retro,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |