
Wholesale Retro Goldplated Stainless Steel Cross Chain Necklace And Earrings Set For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $6.69
-65%$6.69
$2.34More Images




Wholesale Retro Goldplated Stainless Steel Cross Chain Necklace And Earrings Set For Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















