
Wholesale Retro Goldplated Stainless Steel Jewelry Set For Women With Cross Crown And Roman Numerals Necklaces And Bracelets
Wholesale Retro Goldplated Stainless Steel Jewelry Set For Women With Cross Crown And Roman Numerals Necklaces And Bracelets
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $6.79
-65%$6.79
$2.38More Images




Wholesale Retro Goldplated Stainless Steel Jewelry Set For Women With Cross Crown And Roman Numerals Necklaces And Bracelets
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Cross,Crown,Roman Numerals |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 50g |





















