
Wholesale Retro Heartshaped Titanium Steel Student Ring With Oil Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Ins Style |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Oil |
| Weight | 200g |
Original: $5.00
-65%$5.00
$1.75More Images





Wholesale Retro Heartshaped Titanium Steel Student Ring With Oil Treatment
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Ins Style |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Oil |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 11. |
| Style | Ins Style |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Oil |
| Weight | 200g |























