
Wholesale Retro Highend Titanium Steel Artificial Pearl Dropshaped Pendant Necklace Clavicle Chain With Electroplating
Wholesale Retro Highend Titanium Steel Artificial Pearl Dropshaped Pendant Necklace Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Artificial Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Original: $2.80
-65%$2.80
$0.98More Images





Wholesale Retro Highend Titanium Steel Artificial Pearl Dropshaped Pendant Necklace Clavicle Chain With Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Artificial Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Artificial Pearl |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Retro,Shape,Pattern |
| Weight | 3g |























