
Wholesale Retro Style Geometric Butterfly Wooden Beads Handmade Elastic Hair String Set
| Appearance | Fine Products (Ten Products) |
|---|---|
| Inlay Material | Ornaments |
| Material | Wood |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro |
| Weight | 120g |
Original: $1.70
-65%$1.70
$0.59More Images














Wholesale Retro Style Geometric Butterfly Wooden Beads Handmade Elastic Hair String Set
| Appearance | Fine Products (Ten Products) |
|---|---|
| Inlay Material | Ornaments |
| Material | Wood |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Fine Products (Ten Products) |
|---|---|
| Inlay Material | Ornaments |
| Material | Wood |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Travel Souvenir |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Retro |
| Weight | 120g |























